Strona główna
opoka.photoopoka.org.pl
2017-06-26 11:46
AC / archwwa.pl

Dziś spotkanie z o. Ibrahimem, proboszczem z Aleppo

Caritas Polska i parafia pw. bł. Edmunda Bojanowskiego na warszawskim Ursynowie organizują dziś spotkanie z Ojcem Ibrahimem, który chce podziękować darczyńcom programu Rodzina Rodzinie.

Autor/źródło: pixabay.com

W tych dniach gości w Warszawie Ojciec Ibrahim, franciszkanin, proboszcz parafii św. Franciszka w syryjskim Aleppo, który chce opowiedzieć o sytuacji rodzin w tym syryjskim mieście.

Ojciec Ibrahim podczas pobytu w Polsce wielokrotnie podkreśla jak ważną pomocą dla mieszkańców zniszczonego wojną miasta Aleppo jest program polskiej Caritas – Rodzina Rodzinie, w którym licznie biorą udział Warszawiacy i warszawskie parafie.

Caritas Polska i parafia pw. bł. Edmunda Bojanowskiego na warszawskim Ursynowie zapraszają na spotkanie z Ojcem Ibrahimem, który chce podziękować za pomoc warszawskim darczyńcom programu Rodzina Rodzinie.

Spotkanie odbędzie się dziś, w poniedziałek 26 czerwca o godzinie 20:00, w parafii bł. Edmunda Bojanowskiego przy ulicy Kokosowej 12 na Ursynowie.

Można zorganizować na to spotkanie delegacje parafialne.

źródło: ks. Przemysław Śliwiński, archwwa.pl


Podziel się tym materiałem z innymi:


 
Kliknij aby zobaczyć newsy zawierające wybrany tag: Warszawa, Syria, Aleppo, Polska, spotkanie, pomoc, ojciec Ibrahim, Rodzine Rodzinie, syryjskie rodziny