Strona główna
opoka.photoopoka.org.pl
2019-04-15 16:00
s. Edyta Rychel MCHR

Bp Lechowicz zaprasza na Kongres Młodzieży Polonijnej

Niedziela Palmowa - święto młodych! Droga Młodzieży Polonijna życzę Wam pięknego przeżywania czasu Wielkiego Tygodnia i spotkania ze Zmartwychwstałym Panem Jezusem. Zapraszam Was już dziś na przyszłoroczny Kongres Młodzieży Polonijnej do Krakowa - w dniach od 1 do 9 sierpnia 2020 roku.

Yotube- bp Wiesław Lechowicz, Delegat KEP ds. Duszpasterstwa Emigracji Polskiej zaprasza na III Kongres Młodzieży Polonijnej 

III Kongres Młodzieży Polonijnej odbędzie się w dniach od 1 - 9 sierpnia 2020 roku w Krakowie

www. Kongres Młodzieży Polonijnej

W lipcu 2016 roku, w ramach Światowych Dni Młodzieży odbył się I Kongres Młodzieży Polonijnej, w którym uczestniczyło około 250 młodych polskiego pochodzenia z ponad 20 krajów. Owocem tych radosnych dni wspólnej refleksji, modlitwy i zabawy było pragnienie spotkania się po raz kolejny. 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom młodzieży w dniach od 28 lipca do 5 sierpnia odbył się w Warszawie II Kongres Młodzieży Polonijnej. W Kongresie wzięło udział ponad 250 osób z 21 krajów - przedstawiciele młodzieży polonijnej z Austrii, Belgii, Białorusi, Brazylii, Francji, Grecji, Hiszpanii, Rumuni, Kazachstanu, Litwy, Mołdawii, Niemiec, Norwegii, Paragwaju, Rosji, Ukrainy, USA, Uzbekistanu, Węgier, Wielkiej Brytanii, Włoch.  

 Film z II Kongresu Młodzieży Polonijnej

Foto GaleriaPodziel się tym materiałem z innymi:


 
Kliknij aby zobaczyć newsy zawierające wybrany tag: bp Wiesław Lechowicz