Strona główna
opoka.photoopoka.org.pl


2018-02-07 13:22
S. Zielińska / tydzienmalzenstwa.pl

Dziś rozpoczyna się Międzynarodowy Tydzień Małżeństwa

W środę 7 lutego pod hasłem „Razem spełnieni i szczęśliwi” rozpoczyna się IV edycja Międzynarodowego Tygodnia Małżeństwa. W ramach wydarzenia także akcja internetowa: Małżeństwo jest...".

Autor/źródło: pixabay.com, CC0

Uroczyste rozpoczęcie tegorocznej edycji Tygodnia Małżeństwa będzie miało miejsce w Europejskim Centrum Solidarności w Gdańsku: 07.02.2018 o godz. 17:00.

W trakcie Gali odbędzie się koncert Pauliny Grochowskiej oraz Gdańsk Jazz Quartet. Uczestnicy Gali wezmą ponadto udział w loterii nagród.  

Wstęp bezpłatny, liczba miejsc ograniczona.

Więcej pod adresem: tydzienmalzenstwa.pl/gala otwarcia...

Facebook.com/TydzienMalzenstwa


Kampania społeczna „Międzynarodowy Tydzień Małżeństwa” (International Marriage Week) jest innowacyjnym w Polsce projektem promującym szczególną, komplementarną więź kobiety i mężczyzny.

Obecnie Tydzień Małżeństwa działa już w 22 krajach na 4 kontynentach. Inicjatywa ma na celu propagowanie idei trwałej, bliskiej i satysfakcjonującej relacji małżeńskiej we współczesnym świecie. Celem projektu jest wzmacnianie relacji małżeńskich oraz motywowanie ogółu społeczeństwa, specjalistów, media i osoby publiczne do promowania znaczenia zdrowych małżeństw.

W IV edycji Tygodnia Małżeństwa 7-14.02.2018 odbędzie się mnóstwo wartościowych wydarzeń w całej Polsce.

Szczegóły na stronie internetowej: tydzienmalzenstwa.pl


W ramach Międzynarodowego Tygodnia Małżeństwa 7-14 lutego odbywać się będzie także internetowa akcja „Małżeństwo jest...”.

Wszystkich, którzy chcą poczytać i posłuchać, co mają do powiedzenia o małżeństwie blogerzy, vlogerzy i inni internetowy twórcy zapraszamy do wydarzenia Facebook/Mocem!

Codziennie w polskiej blogosferze i mediach społecznościowych będą pojawiać się publikacje związane z małżeństwem, a tutaj postaramy się je wszystkie zebrać w jednym miejscu. Każdy dzień ma inny temat przewodni, by poruszyć jak najwięcej różnych zagadnień.


Tematy na kolejne dni:

7.02 - Małżeństwo jest FAJNE

8.02 - Małżeństwo jest WAŻNE

9.02 - Małżeństwo jest DOBRE

10.02 - Małżeństwo jest TRUDNE

11.02 - Małżeństwo jest ZASKAKUJĄCE

12.02 - Małżeństwo jest BOSKIE

13.02 - Małżeństwo jest LUDZKIE

14.02 - Małżeństwo jest NASZE


Źródło: tydzienmalzenstwa.pl

Podziel się tym materiałem z innymi:


 
Kliknij aby zobaczyć newsy zawierające wybrany tag: małżeństwo, kampania społeczna, miłość, Międzynarodowy Tydzień Małżeństwa