Strona główna
opoka.photoopoka.org.pl


2019-10-25 14:21
AC / IDMJP2

Konferencja "Młodzi nas potrzebują - o sztuce wychowania"

19 listopada 2019 r. w Sali Konferencyjnej przy Sanktuarium św. Jana Pawła II w Krakowie odbędzie się konferencja "Młodzi nas potrzebują - o sztuce wychowania", którą organizuje Instytut Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła II w Krakowie.

Autor/źródło: IDMJP2

Konferencja "Młodzi nas potrzebują - o sztuce wychowania" to spotkanie dla rodziców, wychowawców i nauczycieli poświęcone najważniejszym kwestiom wychowania młodego pokolenia. Zaproszeni prelegenci to najlepsi specjaliści w swoich dziedzinach. Porozmawiamy o zagrożeniach, używkach, cyberprzemocy, ale także postaramy się zdiagnozować dzisiejszą młodzież i odpowiedzieć na palące pytania o autorytety, tolerancję, jak pracuje mózg nastolatka. Nie zabraknie również porad Savoir Vivre zarówno dla uczniów jak i nauczycieli.

Na konferencję obowiązują zapisy!

Opłata za uczestnictwo w konferencji wynosi 50 zł. Więcej informacji o zapisach na stronie: www.event.idmjp2.pl. Uczestnicy konferencji otrzymają certyfikaty potwierdzające udział.

Program konferencji
10:00 - start, przywitanie gości
10:05 - 11:35 - Anna Maria Wesołowska - Jak w świetle współczesnych zagrożeń budować szczęśliwą rodzinę i bezpieczne otoczenie dziecka
11:40 - 12:40 - Dorota Kulesza-Tałan - Pedagogika kreatywności w praktyce
12:40-13:10 - przerwa kawowa
13:10 - 14:40 - dr Marek Kaczmarzyk - Skąd tak wielu bezradnych, dobrych uczniów?
14:45 - dr Irena Kamińska - Radomska - Savoir – Vivre w praktyce kadry kierowniczej

Instytut Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła II w Krakowie


Podziel się tym materiałem z innymi: