Strona główna
opoka.photoopoka.org.pl
2019-03-15 12:06
AC / uksw.edu.pl

Kongres "W trosce o młodych"

W dniach 23 – 24 marca Podyplomowe Studium Relacji Interpersonalnych i Profilaktyki Uzależnień WFCH UKSW oraz Duszpasterstwo Akademickie UKSW zapraszają na Kongres "W trosce o młodych".

Autor/źródło: uksw.edu.pl

Kongres rozpocznie uroczysta Msza Św. pod przewodnictwem ks. kard. Kazimierza Nycza. Tuż po niej nastąpi uroczyste otwarcie Kongresu przez Rektora UKSW. ks. prof. Stanisława Dziekońskiego.

Wydarzenie obejmuje wykłady, dyskusje oraz warsztaty dotyczące relacji międzyludzkich w sferze psychologicznej i społecznej.

Podczas Kongresu uczestnicy dowiedzą się: Jak stawać się kobietą urzekającą? Jak być odważnym i silnym mężczyzną? Jak stawać się człowiekiem czystego serca? Jak powstaje miłość? Jak budować najgłębsze i szczere relacje z drugim człowiekiem? Jak żyć jako człowiek głębokiej wiary?

Tematy warsztatów i program Kongresu można znaleźć na stronie: uksw.edu.pl

Zapisów na warsztaty można dokonywać, zgłaszając swój udział na adres: relacje.profilaktyka@uksw.edu.pl

Kongres odbędzie się w dniach 23-24 marca 2019 roku na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie.
Przeznaczony jest nie tylko dla rodziców, nauczycieli, wychowawców, ale także dla samych młodych. 
Mamy nadzieję, że w ramach Kongresu każdy znajdzie dla siebie coś, co może stać się ważną inspiracją pozytywnych zmian i rozwoju w dalszym życiu.


źródło: Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie, uksw.edu.pl


Podziel się tym materiałem z innymi:


 
Kliknij aby zobaczyć newsy zawierające wybrany tag: Kongres, Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego, UKSW, kwk, W trosce o młodych