Strona główna
opoka.photoopoka.org.pl


2018-05-24 15:56
AC / Robert Adamczyk

Licheń. W drodze na Lednicę

„W drodze na Lednicę” – to hasło spotkania organizowanego przez Duszpasterstwo Młodzieży i Powołań Zgromadzenia Księży Marianów w dniu poprzedzającym spotkanie młodzieży na polach lednickich.

Autor/źródło: Robert Adamczyk, Biuro Prasowe Sanktuarium

W tym roku w Licheniu młodzi ludzie spotkają się 1. czerwca.

„Od godz. 18.30 zapraszamy młodych ludzi do skorzystania z sakramentu pojednania w licheńskiej bazylice.  Następnie o godz. 19.00 rozpocznie się Eucharystia przed Cudownym Obrazem Matki Bożej Licheńskiej, po której zapraszamy wszystkich na plac przed dzwonnicą do udziału w specjalnie przygotowanym programie ewangelizacyjnym” – wyjaśnił ks. Rafał Krauze MIC, prowincjalny duszpasterz młodzieży. 

Spotkanie ewangelizacyjne rozpocznie się ok. godz. 20.00 i zostanie poprowadzone przez młodzież związaną z mariańskim Duszpasterstwem Młodzieży i Powołań, która w trakcie nadchodzących wakacji będzie ewangelizowała na terenie Sanktuarium wspomagając działalność Duszpasterstwa.

Zwieńczeniem spotkania będzie Apel Maryjny połączony z procesją ze świecami godz. 21.00. Oprawę muzyczną wieczoru zapewni wspólnota charyzmatyczna „Ekipa dla Jezusa”.

źródło: Robert Adamczyk, Biuro Prasowe Sanktuarium


Podziel się tym materiałem z innymi:


 
Kliknij aby zobaczyć newsy zawierające wybrany tag: Licheń, młodzież, Pola Lednickie, Lednica2000, kwk