Strona główna
opoka.photoopoka.org.pl
2019-07-24 11:45
ek / Archidiecezja Łódzka

Łódź: Modlitwa o uzdrowienie u oo. jezuitów i online!

Jeśli potrzebujesz mocnej, Bożej interwencji w swoim życiu, choruje ktoś z Twoich bliskich przyjdź na Mszę Świętą z modlitwą o uzdrowienie do kościoła oo. jezuitów w Łodzi, ul. Sienkiewicza 60.

Autor/źródło: Maciej Górnicki, licencja: CC BY

Msza Święta z modlitwą o uzdrowienie sprawowana jest w każdy ostatni poniedziałek miesiąca i w poprzedzającą go niedzielę.


28 lipca 2019 r. o godz. 18:00

godz. 17.00 – wspólny różaniec

godz. 17:30 – wprowadzenie do modlitwy o uzdrowienie

29 lipca 2019 r. o godz. 19:00

godz. 18.00 – wspólny różaniec

godz. 18:30 – wprowadzenie do modlitwy o uzdrowienie

Jeśli nie możesz być osobiście na Mszy Świętej, to weź udział w modlitwie przez Internet i skorzystaj z transmisji on-line na kanale Mocni w Duchu – Jezuici TV: http://mocnionline.jezuici.pl/

Intencje na Mszę można składać pod adresem: http://odnowa.jezuici.pl/kontakt/napisz-intencje Wszystkie intencje przesłane za pośrednictwem formularza zostaną złożone na ołtarzu podczas modlitwy.

Dla wielu osób Msza Święta o uzdrowienie była pierwszym krokiem do pójścia za głosem i natchnieniami Ducha Świętego w codziennym życiu. 

Jeśli zapragniesz regularnej formacji duchowej, to zapraszamy na spotkania modlitewne wspólnoty Mocni w Duchu, które odbywają się w każdy poniedziałek od godz. 19.00 (poza ostatnim poniedziałkiem miesiąca) w kościele oo. jezuitów w Łodzi lub w Sali Teatralnej przy ul. Sienkiewicza 60.

Więcej informacji: http://wspolnota.mocniwduchu.pl/spotkania-modlitewne/


Podziel się tym materiałem z innymi:


 
Kliknij aby zobaczyć newsy zawierające wybrany tag: jezuici, Łódź, Duch Święty, transmisja online, modlitwa o uzdrowienie, Mocni w Duchu