Strona główna
opoka.photoopoka.org.pl


2019-02-21 12:23
ek / Archidiecezja Krakowska

Męski świat, męskie sprawy, męski punkt widzenia!

W dniu 20 lutego 2019 r. odbyło się kolejne spotkanie otwarte Mężczyzn Świętego Józefa w Krakowie, którego gościem był Janusz Wardak. Podjął on ważny temat: "Bitwa o Miłość".

Bitwa o Miłość to bitwa rozgrywana w każdym z nas. Nie bitwa na emocje, gdyż Miłość jest dojrzałą decyzją. Decyzją porzucenia własnego egoizmu, zaś zwrócenia się ku drugiej osobie, jej potrzebom i dobru. Ten ważny temat podczas lutowego spotkania otwartego Mężczyzn Świętego Józefa w Krakowie poruszył Janusz Wardak. 

Janusz Wardak – szczęśliwy mąż i ojciec dziesięciorga dzieci. Przez wiele lat pracował na różnych stanowiskach w branży informatycznej i szkoleniowej, do 2017 r. był wicedyrektorem szkoły dla chłopców „Żagle” Stowarzyszenia Sternik. Stały gość audycji „Wychowywać, ale jak?” w Radiu Warszawa, inicjator kampanii „Mniej ekranu, więcej rodziny”. Jest doradcą rodzinnym i konsultantem edukacyjnym. Współzałożyciel i moderator Akademii Familijnej w Polsce, autora wykładów, warsztatów i artykułów, poświęconych wychowaniu dzieci, relacjom małżeńskim i życiu rodzinnemu.

Andrzej Lewek | Mężczyźni Świętego Józefa w Krakowie


Podziel się tym materiałem z innymi:


 
Kliknij aby zobaczyć newsy zawierające wybrany tag: miłość, mężczyzna, Bitwa o miłość, Janusz Wardak, Mężczyźni Świętego Józefa w Krakowie