Strona główna
opoka.photoopoka.org.pl
2019-05-08 14:14
Karolina Błażejczyk

Teksty papieża Franciszka z ŚDM Panama 2019

Na pewno wiesz, że papież Franciszek powiedział podczas ŚDM w Panamie, że mamy być Bożym teraz, ale czy znasz także inne słowa, które Ojciec Święty skierował wtedy do młodych?

Treści homilii i przemówień są dla nas ważnymi drogowskazami na drodze duszpasterstwa młodzieży. Wyznaczają pewną drogę, która ma być pomocą w naszym duchowym rozwoju. O tym jak ważne są Światowe Dni Młodzieży i nauczanie, które się podczas nich pojawia, świadczy również mnogość odwołań do ich treści zawarta w Posynodalnej Adhortacji Papieskiej „Christus Vivit”.

Jeśli lubisz czytać tradycyjne, papierowe książki oraz zapisywać myśli, które pojawiają się w Twojej głowie w czasie lektury, a przede wszystkim chcesz być na bieżąco z tym, czym żyje młody Kościół, to idealną propozycją będzie nowa książka przygotowana przez Krajowe Biuro Organizacyjne ŚDM - zawierająca polskie tłumaczenia wszystkich tekstów papieża Franciszka z ŚDM w Panamie oraz miejsce na Twoje notatki. Całość jest zilustrowana kolorowymi zdjęciami wprost z Panamy. To prawdziwe czytelnicze #musthave.

Więcej informacji znajdziesz TUTAJPodziel się tym materiałem z innymi:


 
Kliknij aby zobaczyć newsy zawierające wybrany tag: papież Franciszek, ŚDM, Światowe Dni Młodzieży, młodzież